Hakkımızda

ARTAŞ ARSLANOĞLU GIDA TARIM VE PETROL SANAYİ TİCARET A.Ş 1983 yılında kurulmuştur.

Kuruluş amacımız bölgemizde üretilen kaliteli buğdaylardan halkımıza un üretmek ve halkımıza sunmaktır. Un , bulgur ,ekmek ,bisküvi , makarna , unlu gıda maddeleri , irmik ,kepek ve bunların tüm mamüllerini üretmek , konusu ile ilgili her nevi hayvan yem üretimi , her türlü hububat ticareti , zirai alet , zirai ilaç  ve gübre , sertifikalı tohumculuk , lisanslı depoculuk, büyük ve küçük baş hayvancılık, hayvansal ürünler üretimi ve ticareti , kara taşımacılığı , her tür petrol ürünleri toptan ticareti , petrol istasyonu işletmeciliği yapmaktır.

 Eskişehir, Bursa ,Konya, Çanakkale, Ankara,Denizli de bayiliklerimiz bulunmaktadır.
                   
Vizyon

Artaş Arslanoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak vizyonumuz, müşterilemizin memnuniyetini sağlamak hedefinde ürünlerimizi, teknolojimizi kalitemizi ve beraberinde çalışanlarımızı güçlendirerek, ürünlerimizi sunduğumuz pazarda lider ve öncü olmaktır.

Misyon

Artaş Arslanoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak misyonumuz, ürün ve hizmet kalitemizde, sektöründe daima lider ve öncü olmayı hedefleyerek sağlıklı, kaliteli ürünleri çevreye ve insana, saygı çerçevelerinde ekonomik bir şekilde sunmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için ürün kalitemizi sürekli yükseltmek ‘Kaliteli üretim ,zamanında teslim , müşteri memnuniyeti’ kalite politikamızdır.09.05.1983 yılında göçmen bir ailenin çocukları Reşat ve Rıza ARSLANOĞLU tarafından öz vatan topraklarının bereketi ile Türk sanayisine gelecek nesiller için planlanmış , yapılmış ve faaliyete geçirilmiş bir işletmedir.


Fabrikada Üretilen Ürünler          :   TİP 550 UN, TİP 650 UN, TİP 850 UN , Razmol , Kepek
Alınıp satılan ürünler (Bayilik)     :   Lukoil Akaryakıt bayiliği . Toptan motorin satışı .
Alınıp satılan ürünler                     :   Buğday , Arpa , Ayçiçeği